UKS JUNAK 2003 - strona nieoficjalna

pon.

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

2-0 z GKP Targowek

• autor: junak2003, 2015-11-09 08:39

Zaczne od pogratulowania wszystkim ktorzy grali w tym meczu,potwierdziliscie ze jak chce wam sie to mozecie pograc i pokazac ze umiecie to robic,jestem zadowolony ze sposobu gry,sami widzicie ze MOZECIE POWALCZYC,POGRAC W PILKE I JESZCZE WYGRAC!!!

PAMIETAJCIE KTO GRA W PILKE ZAWSZE BEDZIE MIAL PRZEWAGE NAD TYM KTORY BIEGA ZA NIA!!!

2-0 bramki ( STEFANO asist Bartek,ANTEK asist Chmielu) musze cos napisac o akcjach bo gole byly finalem akcji z ktorych padly,reeeewelka  to sami doprowadzilscie do tego ze przeciwnik sie pogubil,roznice ktora zrobiliscie na boisku pomogla wam w strzeleniu obydwu goli,ciesze sie ze gole padly z akcji bo to pokazuje kunszt zawodnikow(druzyny) stale fragmenty sa wazne ale tam bardziej maja znaczenie indywidualne umiejetnosci graczy wiec stad moj zachwyt nad waszymi bramkami!

p.s Potrzebujemy b.dobrych umiejetnosci technicznych,ale przede wszystkim logicznie myslacego zawodnika-to podstawa dla trenera,a nad aspektami technicznymi mozna pracowac,to dzis bylo i to pokazaliscie graliscie z mysla(wznowienia Andzeja reka do boku,SUPER...gra bokami od samej linnii obrony,to pokazuje dzisiejsza WASZA dojrzalosc PILKARSKA...mam nadzieje ze zostanie WAM to na dluuuuuzej!!!

MOTYWACJA TO NIE SAME CHECI DO OSIAGNIECIA CZEGOS WIELKIEGO DLA KAZDEGO Z WAS,ALE PRZEDE WSZYSTKIM DZIALANIE,JEST TO DAZENIE DO WYZNACZONEGO CELU POMIMO NAPOTYKANYCH TRUDNOSCI,ALE JAK NAUCZYCIE SIE TEGO TO NAWET NAJWIEKSZE WYZWANIE GRA Z MOCNYM PRZECIWNIKIEM  NIE ZROBI NA WAS ZADNEGO WRAZENIA,BEDZIE TO KOLEJNY MECZ Z TZW.PRZECIWNIKIEM Z KTORYM TRZEBA GRAC I MOOOOOZNA WYGRAC....Z KAZDYM MOZNA WYGRAC.....PAMIETAJCIE!!!

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.

Nie wprowadzono danych o ostatnich meczach.

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

GKP Targówek - AKS Mewa Krubin
MKS Wicher Kobyłka - UKS Orły Zielonka