UKS JUNAK 2003 - strona nieoficjalna

pon.

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

Liga - parę informacji

• autor: junak2003, 2014-07-26 18:15

Witam,

chociaż dopiero przed nami obóz to już mogę podać parę informacji na temat jesiennych rozgrywek ligowych.

Po pierwsze: zmienia się liczba zawodników na boisku. Gramy teraz tzw. "9" tzn. 8 w polu plus bramkarz

po drugie: zmieniają się rozmiary boiska. Będziemy mecze rozgrywali od pola karnego do pola karnego normalnego dużego boiska pełnowymiarowego. I gramy na całej jego szerokości (ogromny plac). Bramki (nadal 2x5) będą ustawione na linii pola karnego. A więc potrzeba kondycji (zadanie na obóz)

po trzecie: gramy na spalone!! (nad tym też popracujemy na obozie)

I jeszcze informacje o organizacji samych rozgrywek.

Gramy w tzw II Warszawskiej Lidze Młodzików gr.I. W grupie mamy 6 zespołów (z nami). Co to znaczy dla nas? Na jesieni zagramy z każdym zespołem po dwa razy. Raz u nas raz u nich. Po rundzie jesiennej zespoły z miejsc 1-2 awansują do I ligi WLM i będą grały z zespołam z tamtej ligi. Zespoły z miejsc 3-4 z naszej ligi zostają w II lidze WLM i zagrają ze spadkowiczami z I ligi WLM i najlepszymi zespołami z III Ligi WLM. Zespoły z miejsc 5-6 naszej grupy spadną do III Ligi WLM i zagrają z zespołami z tamtej ligi.

Tyle technicznych spraw. I tak najważniejsi jesteście Wy i wasze chęci oraz umiejętności.

i najważniejsze nasi rywale. Na jesieni zagramy z : Pogoń Józefów (k.Nieporętu), Agape Białołęka, Bug Wyszków, Białe Orły i Świt Nowy Dwór Maz.

Uwaga! liga startuje już od 30.08. Proszę o informacje kogo w tym terminie nie będzie. Zawsze można pierwszy mecz przełożyć.

Treningi rozpoczynamy od 25.08 (pon)

Trener

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.

Nie wprowadzono danych o ostatnich meczach.

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

GKP Targówek - AKS Mewa Krubin
MKS Wicher Kobyłka - UKS Orły Zielonka